چینی پردیس

چینی پردیس

سرویس غذاخوری چینی پردیس

چینی پردیس با سه دهه تجربه توانسته است با به کارگیری هنر انسان و ابزارآلات و تکنولوژی و هم مسیر نمودن آنان با یکدیگر قدم بزرگی در پیشرفت و تولید صنعت تولید چینی در ایران بردارد. چینی پردیس کاشان با استفاده از دانش فنی و در نظر گرفتن استاندارهای مطلوب جهانی و توجه به سلیقه‌ی مخاطبان خود، توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید و این رمز ماندگاری پردیس در صنعت چینی ایران است. پردیس در طرح‌ها و نقش‌های مختلف و همچنین در قالب‌ها و اندازه‌های متنوع برای هر سلیقه‌ای توانسه است تولیدات خاص و منحصر به فردی داشته باشد تا مخاطبان در هر طیف و هر سلیقه‌ای آن را بپسندند. در ادامه به معرفی برخی از محصولات چینی پردیس خواهیم پرداخت.

محصولات غذاخوری چینی پردیس

چینی پردیس در قالب‌های شیک و زیبا و همچنین نقوش و طرح‌های هنری و متنوع ظروف غذا خوری روانه بازار کرده است برخی از محصولات غذا خوری پردیس به شرح زیر استک

سرویس چینی پاریس طرح سلنا کرم رنگ

این سرویس در دو نوع 12 و 6 نفره موجود می‌باشد، 12 نفره طرح سلنا 105 پارچه و 6 نفره آن 30 پارچه است.

لبه‌های این چینی به رنگ کرم بوده و با طلا تزئین شده است، این ظروف قابلیت استفاده در ماشین ظرفشویی را دارد و با خیال آسوده و بدون نگرانی از پاک شدن نقوش آن می‌توانید از ماشین ظرفشویی برای شستشو ظروف استفاده نمایید.

چینی پردیس-سرویس چینی پاریس طرح سلنا کرم رنگ

سرویس چینی پاریس طرح شاینا فیروزه‌ای

این سرویس در دو نوع 12 و 6 نفره موجود می‌باشد، 12 نفره طرح شاینا فیروزه‌ای 105 پارچه و 6 نفره آن 30 پارچه است. رنگ کناره‌های ظروف کرم قهوه‌ای به همراه لعاب فیروزه‌ای است که بسیار به این سرویس جلوه‌ی خاصی داده است. سرویس چینی شاینا فیروزه‌ای را بدون نگرانی و با خیال آسوده می‌توانید در ماشین ظرفشویی، شستشو دهید.

چینی پردیس-سرویس چینی پاریس طرح شاینا فیروزه‌ای

سرویس چینی پاریس طرح آلما صورتی

سرویس پاریس طرح آلما صورتی در دو نوع 12 و 6 نفره موجود می‌باشد، 12 نفره طرح آلما صورتی 105 پارچه و 6 نفره آن 30 پارچه است. این طرح شباهت زیادی به نقوش و طراجی های سرویس چینی‌های قدیمی است و بسیاری از افراد که طرح‌های قدیمی مورد پسندشان است این چینی را که تلفیقی از طرح‌های قدیمی و مدرن است را انتخاب می‌نمایند.

چینی پردیس-سرویس چینی پاریس طرح آلما صورتی

سرویس چینی پاریس طرح سوگند

سرویس پاریس طرح سوگند در دو نوع 12 و 6 نفره موجود می‌باشد، 12 نفره طرح سوگند 105 پارچه و 6 نفره آن 30 پارچه است. این محصول جزء محصولات پرطرفدار چینی پردیس است و طرح‌ این چینی برای پذیرایی از میهمان‌های ویژه در مراسم‌ها و مهمانی‌ها بسیار مناسب است. سرویس چینی پاریس قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارد.

چینی پردیس- سرویس چینی پاریس طرح سوگند

سرویس چینی ونوس طرح آلیس صورتی

سرویس ونوس طرح آلیس صورتی در دو نوع 12 و 6 نفره موجود می‌باشد، 12 نفره طرح آلیس صورتی 101 پارچه و 6 نفره آن 30 پارچه است. این سرویس در انواع مختلف گود و تخت بشقاب‌های زیبا و دلنشینی طراحی کرده است، طرح‌های زیبای کار شده روی این سرویس به رنگ صورتی کمرنگ است. این سرویس نیز قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارد.

چینی پردیس-سرویس چینی ونوس طرح آلیس صورتی

سرویس ونوس طرح دلارام فیروزه‌ای در دو نوع 12 و 6 نفره موجود می‌باشد، 12 نفره طرح دلارام فیروزه ای 101 پارچه و 6 نفره آن 30 پارچه است. بدنه این چینی به رنگ آبی فیروزه‌ای است و کناره‌های ظروف با لعاب طلایی تزئین شده است. این ظروف نیز قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارد.

چینی پردیس-سرویس چینی ونوس طرح دلارام فیروزه‌اینحوه خرید چینی پردیس

برای محصولات ذکر شده بالا و بسیاری از محصولات دیگر پردیس می‌توانید از دو طریق زیر عمل نمایید:

  1. از طریق مراجعه حضوری به شعب منتخب و نمایندگی‌های چینی پردیس می‌توانید چینی مورد نظر خود را مشاهده و سپس آن را خریداری نمایید.
  2. اما یک روش ساده تر و بدون دسترس برای رها شدن از ترافیک و شلوغی، خرید اینترنتی است، شما می‌توانید از طریق سایت لفتیکا و به صورت غیرحضوری محصول مورد نظر خود را انتخاب و پس از آن خریداری نمایید. ضمناً در صورتی که کالای دریافتی شما هرگونه مشکلی داشته باشد، شما تا 7 روز امکان بازگرداندن کالا را خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید