لوازم آشپزخانه

لوازم آشپزخانه لیمون

لوازم آشپزخانه پلاستیکی لیمون

بسیاری از افراد به دلایل مختلف معتقدند قلب هر خانه‌ای آشپزخانه آن است، برای همین زمان انتخاب وسایل اغلب افراد وسواس خاصی به خرج می‌دهند، علاوه بر خرید وسایل‌های اصلی مانند گاز، یخچال، ماشین لباس شویی، لوازم پر اهمیت دیگری نیز وجود دارد که به آشپزخانه شما جلوه‌ی خاصی می‌بخشد، به همین علت در ادامه به شما لوازم آشپزخانه لیمون به همراه ویژگی‌های هر کدام را معرفی خواهیم کرد تا به شما کمک کند مناسب با سبک آشپزخانه خود، وسایل آن را انتخاب نمایید.

لوازم آشپزخانه لیمون

محصولات آشپزخانه لیمون در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و با درنظر گرفتن استاندارد جهانی و با کیفیتی مناسب تولید می‌شود، این مجموعه برای هر یک از لوازم مورد نیاز در آشپزخانه، در طرح‌ها و نقش‌های متنوع محصولاتی را روانه بازار کرده است.

هر یک از محصولات تولید شده این برند از پارامترهای کیفیتی بسیاری عبور کرده و پس از درنظر گرفتن کلیه عوامل مانند مرغوبیت محصولات، اصول بهداشتی، مقاوم بودم و … آماده ارائه به مشتریان خواهد شد. در ادامه به معرفی برخی از لوازم آشپزخانه لیمون خواهیم پرداخت:

آشنایی با سرویس آشپزخانه یونیک سفید

 ظروف ادویه و حبوبات لیمون

یک شکل و یک رنگ بودن کلیه ظروف ادویه و حبوبات شما در زیبایی آشپزخانه تأثیر به سزایی دارد، اگر رنگ این ظروف با پرده و یا دیگر وسایل آشپزخانه هارمونی داشته باشد که این زیبایی برای آشپزخانه شما دو چندان خواهد شد. ظروف ادویه لیمون در طرح ها و رنگ‌های متنوع به شرح زیر است:

ست ادویه و حبوبات 6 عددی چهار گوش لیمون رنگ سبز پاستیلی و صورتی

وزن: 2 کیلوگرم

ابعاد: 12*9*12

مواد تشکیل دهند: پلاستیک فشرده

رنگ: سفید، سبز، صورتی

سرویس آشپزخانه لیمون ست ادویه 6 عددی چهارگوش لیمون رنگ سبز پاستیلی

ست قند و شکر و چای لیمون

لیمون در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ظروف در بسته برای نگهداری بهداشتی قند و شکر در آشپزخانه فراهم کرده است. قند و شکر یکی از موادی است که در آشپزخانه بایستی از رطوبت دور باشد به همین سبب ست‌های قند و شکر لیمون و دیگر ست‌ها از لحاظ مقاومت و نگهداری بی نظیر هستند. توجه داشته باشید که ست های معرفی شده در ذیل را می‌توانید برای حبوبات و یا دیگر وسایل به سلیقه‌ی خودتان استفاده نماید. ست‌های قند و شکر و چای لیمون در مدل‌ها و طرح‌های مختلف چهار گوش و گرد تهیه شده که به شرح زیر می‌باشد:

ست جانانی چهار گوش لیمون

وزن: 2 کیلوگرم

ابعاد: 18*20*40

رنگ: سبز، صورتی

لیمون

ست جانانی گرد لیمون

وزن: 2 کیلوگرم

ابعاد: 18*20*40

رنگ: صورتی

ست جای قند و شکر گرد و سرتاس لیمون

وزن: 2 کیلوگرم

ابعاد: 27*26*26

شامل: 2 عدد ظرف قند و شکر/ 1 عدد سرتاس کوچک/ 1 عدد سرتاس متوسط/ 1 عدد سرتاس بزرگ

رنگ: صورتی و سبز پاستیلی

ست قند و شکر لیمون

لوازم آشپزخانه لیمون

ست جای قند و شکر چهار گوش لیمون

وزن: 2 کیلوگرم

جای قند طول :  19 عرض :19 ارتفاع :29

جای شکر طول: 16 عرض :16 ارتفاع : 26

رنگ: صورتی، سبز پاستیلی

ست جای قند و شکر چهار گوش لیمونلوازم آشپزخانه لیمون

ظروف در بسته و ست کاسه لیمون

ممکن است تصور کنید، کاسه و یا ظروف در بسته، وسایل پیش پا افتاده‌ای در آشپزخانه هستند که از هر مدل و برندی می‌‌توان آنها را تهیه نمود و از آن استفاده کرد، اما این تصور اشتباهی است، اگر شما ظروفی تهیه نمایید که از نظر مقاومت در برابر ضربه، حرارت و … مناسب نباشند، حتی اگر آن را به مبلغ ناچیزی خریده باشید مجبور خواهید شد دوباره آن را تهیه نمایید. آنچه که اهمیت دارد این است که شما ظروفی تهیه نمایید که به در بازه زمانی طولانی کیفیت خود را از دست ندهد و در برابر ضربه و حرارت مقاوم باشد به همین دلیل پیشنهاد ما لوازم آشپزخانه لیمون است که برخی از مدل‌های ظروف لیمون را در ذیل مشاهده می‌نمایید:

ست ظرف شیشه ای مستطیل لیمون

وزن: 2 کیلوگرم

مشخصات:

1 عدد ظرف شیشه ای مستطیل 2 لیتر : 23L*19W*10H cm

1 عدد ظرف شیشه ای مستطیل 1 لیتر: 19L*15W*9Hcm

1 عدد ظرف شیشه ای مستطیل 400 میلی لیتر: 15L *10W* 7H cm

رنگ درب: صورتی، سبز

ست ظرف شیشه ای مستطیل لیمون 

ست کاسه گرد سه سایز ساده لیمون

وزن: 2 کیلوگرم

ابعاد کاسه‌ها:

کاسه سایز 1 : عرض : 30   ارتفاع: 13.5

کاسه سایز 2 : عرض : 26   ارتفاع: 12

کاسه سایز 3 :  عرض : 21   ارتفاع: 10.5

رنگ: سبز، صورتی، بنفش

ست کاسه گرد سه سایز ساده لیمون 

ست کاسه گرد سه سایز ساده لیمون 

خرید اینترنتی لوازم آشپزخانه لیمون از سایت لفتیکا

برای خرید هر یک از محصولاتی که در بالا معرفی شده است می‌توانید به سادگی از طریق اضافه کردن محصول به سبد خرید و پس از پرداخت اینترنتی وجه محصول طی چند روز بعد از پرداخت محصول را درب منزل تحویل بگیرید ضمناً هزینه پست محصولات برای خریدهای بالای 600.000 تومان رایگان خواهد بود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید