چینی زرین, لوازم آشپزخانه

لوازم آشپزخانه چینی زرین

سرویس غذاخوری چینی زرین

زرین یکی از برندهایی است که با بیش از سه دهه تجربه و فعالیت در صنعت تولید چینی توانسته است طرفداران دائمی داشته باشد، این برند طی این سالها محصولات با کیفیتی را روانه بازار کرده است و در بین برندهای ایرانی چینی بسیار شناخته شده است. لوازم آشپزخانه چینی زرین ، در طرح‌ها و مدل‌های مختلف متناسب با سلیقه‌ی افراد طراحی و تهیه می‌شود و لوازم زرین به هیچ وجه پس از گذشت زمان کیفیت اولیه خود را از دست نمی‌دهد و نقوش حک شده روی ظروف با شستشو از بین نخواهد رفت. ضمناً کلیه ظروف چینی زرین قابل شستشو به وسیله ماشین ظرفشویی است. در ادامه کلیه لوازم آشپزخانه چینی زرین که قابل تهیه از طریق سایت لفتیکا است، معرفی خواهد شد.

سرویس‌های چینی زرین

زرین در طرح‌ها و نقش‌های مختلف و در اندازه‌های مختلف 12 و 6 نفره سرویس‌های چینی زیبایی طراحی کرده است. سرویس های 97 تا 102 پارچه زرین مناسب برای 12 نفر بوده و سرویس های 27 تا 35 پارچه برای 6 نفر مناسب خواهد بود. ضمناً برای تهیه سرویس غذاخوری 18 نفره زرین می‌توانید از طرح‌های مشابه سرویس‌های 12 و 6 نفره انتخاب نمایید.

سرویس چینی 12 نفره سری ایتالیا زرین

سرویس‌های سری ایتالیا بسیار ساده و در رنگ‌ها و نقش‌های جذاب فراهم شده است یکی از آنها سرویس 102 پارچه ایتالیا اف چینی زرین طرح رزفلاور است که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. برای مشاهده کلیه محصولات سرویس چینی کامل 12 نفره زرین می‌توانید صفحه مربوط به محصول را دنبال کنید.

سرویس چینی 12 نفره سری ایتالیا زرین 

سرویس چینی 6 نفره سری شهرزاد زرین

سرویس های سری شهرزاد از محصولات پر مخاطب چینی زرین است و طرفداران بسیاری دارد، سرویس 35 پارچه شهرزاد  طرح ژانتی فیروزه ای که در تصویر زیر قابل مشاهده است، از طرح‌های کلاسیک و مجذوب کننده است علاوه بر سری شهرزاد، چینی زرین طرح‌های ماندگاری تولید کرده است که پیشنهاد می‌شود برای مشاهده محصولات و سرویس‌های چینی بیشتر از صفحه سرویس چینی 6 نفره زرین دیدن فرمایید.

سرویس چینی 6 نفره سری شهرزاد زرین

سرویس چای و قهوه خوری زرین

خوردن چای و قهوه در فنجان‌های زیبا با طرح‌های خاص و کلاسیک جذابیت بیشتری دارد. زرین در مدل‌های مختلف کلاسیک و سنتی سرویس‌های چای و قهوه خوری طراحی کرده است. برخی از سرویس‌های قهوه خوری زرین به همراه خود قاشق‌های فانتزی زیبایی دارد، از نمونه‌های این سرویس ها می‌توان به تصویر زیر اشاره کرد، این سرویس 12 پارچه و شامل 6 عدد فنجان و 6 عدد نعلبکی است. برای مشاهده محصولات بیشتر به همراه قیمت می‌توانید از صفحه سرویس‌های چای و قهوه خوری زرین دیدن فرمایید.

لوازم آشپزخانه چینی زرین

کاسه و پیاله چینی زرین

خوردن بعضی از غذاها مثل آبگوشت، آش، حلیم و .. نیاز به کاسه و پیاله دارد. مخصوصاً اگر این کاسه‌ها با طراحی‌های زیبا خاص تر شده باشد، لذت غذا را دو چندان خواهد کرد. زرین در مدل‌های ساده تا طراحی‌های فانتزی کاسه و پیاله‌های مختلفی دارد. این مدل‌ها از طریق صفحه مربوط به کاسه و پیاله‌‌های چینی زرین قابل مشاهده خواهد بود.

کاسه و پیاله چینی زرین 

ظروف پذیرایی زرین

از ویژگی‌های مهم ظروف پذیرایی علاوه بر زیبایی و جذابیت، سبک بودن آن است به طوری که افراد بتوانند آن را به راحتی جا به جا کنند. ظروف پذیرایی زرین در مدل‌های سه طبقه، دو طبقه پایه دار ، ظرف پذیرایی مخصوص کیک و … در فروشگاه اینترنتی لفتیکا موجود است. یکی از مدل‌های موجود ظرف کیک پایه بلند زرین است که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

لوازم آشپزخانه چینی زرین

درپوش سیلیکونی زرین

بسیاری از ظروف چینی و یا پلاستیکی ممکن است درب نداشته باشد، غذایی که در این ظروف حتی در یخچال نگهداری می‌شود، احتمال جذب میکروب را دو چندان می‌کند. راهکار ساده برای نگه داشتن مواد غذایی در ظروف مختلف خرید درپوش‌های سیلیکونی در اندازه‌های مختلف مناسب با ظروف در دسترس خود است، درپوش سیلیکونی زرین در سایزها و رنگ‌های مختلف موجود است و به راحتی و بدون نگرانی به کمک این درپوش‌ها می‌توانید مواد غذایی را تا چند روز سالم و بهداشتی نگهداری نمایید. تصویر زیر درپوش سیلیکونی 11 سانتیمتری آسمان است برای مشاهده نمونه های بیشتر از صفحه درپوش های سیلیکونی زرین دیدن فرمایید.

لوازم آشپزخانه چینی زرین

برای خرید هر یک از محصولات بالا از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه به سایت لفتیکا مراجعه نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید