چینی زرین

سرویس 12 نفره چینی زرین

سرویس 12 نفره چینی زرین

امروزه خرید لوازم خانه و پذیرایی به خصوص خرید سرویس چینی از اهمیت بسیاری برخوردار است اگر شما قصد خرید سرویس 12 نفره چینی زرین را دارید و در انتخاب طرح و مدل آن تردید دارید همراه ما باشید، در این مطلب قصد داریم ویژگی‌های یک سرویس چینی مناسب را به شما بگوییم و سپس در رابطه با سرویس چینی زرین توضیحاتی را به شما خواهیم داد تا در خرید خود هیچگونه شک و تردیدی نداشته باشید پس همراه ما باشید تا هر آنچه را که لازم است در مورد سرویس چینی زرین 12 نفره بدانید.

معرفی سرویس 12 نفره چینی زرین

طرح زرین چینی زرین ایران ترکیبی از خطوط ساده و تکه های طلاست. این طرح مناسب برای پذیرایی های لوکس است. سرویس های 98 پارچه چینی زرین 6 عدد پیش دستی اضافه داشته و مجموعا 18 پیش دستی در اقلام آن قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد ظرف سالادخوری بزرگ هم 2 عدد است و 1 عدد لیوان هم داخل این سرویس قرار دارد که آن را از سرویس های دیگر متمایز می کند.

تحقیقات متخصصین تغذیه نشان می دهد ظروف چینی بهداشتی ترین وسیله برای سرو و نگهداری مواد غذایی هستند. از میان انواع ظروف چینی، محصولات چینی زرین ایران که از نوع چینی سخت هستند، به دلیل دمای پخت بسیار بالا (1400 درجه سانتیگراد) دارای صیقلی ترین سطوح و جذب آب صفر هستند و با استفاده از فن آوری دکور داخل لعابی که مانع تماس مستقیم مواد غذایی با نقش روی ظروف می‌شود عملا بالاترین سطوح جهانی استاندارد کیفی و بهداشتی را به مصرف کنندگان ارائه می‌کند.

با نگاه به سبک مدرن زندگی امروز، یک طراحی چهارگوش هوشمندانه و جذاب با تکیه بر نهایت سادگی و در عین حال حداکثر کارائی، ظروف چینی کواترو را به وجود آورده است.

سرویس 12 نفره چینی زرین سری شهرزاد

این سری از لوکس ترین و گرانترین سری سرویس های چینی زرین بوده که در دو نوع 35 پارچه که 6 نفره و 108 پارچه که 12 نفره میباشد، موجود است. تصویر زیر یکی از مدل های این قالب است.

سری شهرزاد

 سرویس 12 نفره چینی زرین سری نئو کلاسیک

نئو کلاسیک از جدید ترین قالب‌های این شرکت بوده و از نظر طراحی بسیار خاص و زیباست. دور حاشیه‌ی ظرف به صورت برجسته میباشد. این قالب در سرویس 29 پارچه که 6 نفره و سرویس 103 پارچه که 12 نفره تولید میشود. تصویر زیر یکی از مدل های این قالب جدید و بسیار زیباست.

 سری نئو کلاسیک

سرویس 12 نفره چینی زرین سری ایتالیا

این سری از قدیمی ترین و پر طرفدار ترین قالب های زرین بوده و هر نوع سلیقه ای را بخاطر سادگی خود مجذوب میکند. این سری قالبی گرد داردو سادگی آن باعث شده مخاطبان زیادی داشته باشد. این قالب در سرویس 28 پارچه 6 نفره و سرویس 102 پارچه 12 نفره تولید میشود و بیشترین تعداد طرح را در بین قالب های زرین دارد. تصویر زیر یکی از طرح های این قالب میباشد.

سری ایتالیا

سرویس 12 نفره چینی زرین سری کواترو

این قالب بعد از ایتالیا اف جزو قالب های پر طرفدار بوده و برای کسانی طراحی شده که علاقه به ظروف مربعی دارند. این قالب در دو سرویس 27 پارچه که 6 نفره و سرویس 98 پارچه که 12 نفره میباشد تولید میشود. طرح ها و نقوش این قالب هم زیاد خواهد بود که تصویر زیر مدل رز فلاور یکی از معروف ترین و زیباترین آن هاست.

سری کواتروسرویس 12 نفره چینی زرین سری وینچی

این سری جزو قالب های خاص زرین بوده که ظروف آن حالتی مستطیلی دارد. این قالب در سرویس های 29 پارچه که 6 نفره و سرویس 90 پارچه که 12 نفره میباشد تولید میشود.

سری وینچی

سرویس 12 نفره چینی زرین سری رادیانس

این قالب از سری های گرد زرین بوده که طرفداران خاص خود را دارد. دقیقا مشابه سری ایتالیا اف ولی با حاشیه ی متفاوت. حاشیه ی دور این ظرف برجسته بوده که حالتی لوزی شکل دارد و زیبایی خاصی به این سرویس داده است. این قالب در سرویس 28 پارچه که 6 نفره و 102 پارچه که 12 نفره میباشد تولید میشود، تصویر زیر یکی از مدل های این قالب می‌باشد.

سری رادیانس

نگهداری و مراقبت از سرویس 12  نفره چینی زرین

نظر به اینکه در طرح روی سرویس چینی منتخب شما طلا به کار رفته است، رعایت نکات زیر به حفظ زیبایی و آراستگی ظاهر سرویس چینی شما برای سالیان دراز کمک می کند:

  • ظروف چینی آراسته شده با طلا یا پلاتین به راحتی با شوینده‌های ملایم تمیز می شوند. برای این منظور توصیه می شود از اسفنج مخصوص (به جای سیم ظرفشویی) استفاده شود.
  • اگر چه ظروف طلا دار یا پلاتینی چینی زرین نسبت به انواع مشابه موجود در بازار از مقاومت بالاتری در برابر شست وشو برخوردارند، بهتر است این ظروف کمتر در ماشین ظرفشویی شسته شوند.
  • همانطور که می‌دانید، قرار دادن فلزات در اجاق مایکروویو می‌تواند به خود اجاق و احیاناً ظرف فلزی آسیب برساند. به علت خاصیت فلزی طلا یا پلاتین استفاده شده در تزیین این ظروف، توصیه می شود، از قرار دادن آنها در مایکروفر خودداری نمایید. برای این منظور می‌توانید از انواع ظروف چینی بدون طلا استفاده کنید.
  • استفاده از مواد سفید کننده مانند وایتکس، برای سلامتی انسان مضر است. لیکن در صورت نیاز از محلول رقیق شده در زمان کوتاه استفاده نمایید و حتی المقدور از تماس مستقیم این مواد با طرح روی ظروف جلوگیری کنید. پیشنهاد می شود از پودر ظرفشویی مرغوب به عنوان جایگزین سفیدکننده استفاده نمایید.
  • پایه‌های ظروف چینی بنا به ضرورت‌های فنی تولید فاقد لعاب است و اگرچه به دقت صیقل داده می شوند، به علت سختی بسیار بالای بدنه چینی می تواند روی سطح لعاب ظروف زیرین و یا میزهای شیشه ای خط و خش ایجاد نماید. به همین دلیل پیشنهاد می شود در زمان دسته کردن ظروف تخت از ساییده شدن شدید آنها روی یکدیگر جلوگیری نمایید. قرار دادن یک دستمال بین ظروف به این منظور کمک می کند.

جهت خرید هر یک از محصولات معرفی شده در بالا می‌توانید از طریق سایت لفتیکا اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید