یونیک

قیمت سرویس کفگیر و ملاقه یونیک

سرویس کفگیر و مقاله یونیک

قیمت سرویس کفگیر و ملاقه یونیک

یکی از وسایلی که در آشپزخانه بسیار کاربرد دارد و بدون آن نمی‌شود به راحتی به کار آشپزی پرداخت وجود سرویس کفگیر و ملاقه می‌باشد . همان طوری که برای انجام هر کاری بایستی از ابزار مخصوص آن استفاده شود در آشپزی هم به همین صورت می‌باشد. سرویس کفگیر و ملاقه هر یک در رنگ‌ها و قیمت‌های متفاوت و جنس‌هایی چون چوبی، استیل و تفلون در بازار وجود دارد که هر فرد براساس سلیقه و نیاز خود از این نوع سرویس ها تهیه و استفاده می‌نماید .هریک از کفگیر و ملاقه کاربرد متفاوتی در جهت طبخ و سرو غذا دارد . به این جهت گفته می‌شود که سرویس کفگیر و ملاقه از نظر کاربرد متفاوت است که بعضی از کفگیر و ملاقه‌ها به گونه ای طراحی شده است که برای سرو سالا و غذا به کار می‌رود بعضی ها هم مناسب برای کار با ظروف پخت و پز نچسب هستند و بعضی دیگر هم برای خشک کردن غذاهای سرخ کردنی و یا روغن گیری مناسب کاربرد دارد و یا حتی برای سرو ماکارونی و پاستا هم کفگیر و ملاقه ای خاص طراحی شده است . همان طور که گفته شد کفگیر و ملاقه با قیمت متفاوت و برندهای متفاوتی در بازار وجود دارد یکی از برند‌های پر طرفداری که متقاضی زیادی را به خود جلب کرده برند یونیک می‌باشد . به همین خاطر در ادامه به قیمت سرویس کفگیر و ملاقه یونیک پرداخته ایم تا بتوانیم از ویژگی های خاص این برند را شرح دهیم.

نکات مهم در رابطه با خرید سرویس کفگیر و ملاقه

یکی از نکاتی که قبل از هر چیزی باید به آن دقت کرد جنس و مواد اولیه ای است که  در آن به کار می‌رود . به همین خاطر در ادامه مقاله می‌خواهیم جنس های موجود در بازار را مورد بررسی قرار دهیم .

ست کفگیر و ملاقه ی چوبی :

به اشتباه بسیاری از افراد در هنگام کار با ظروف تفلون از کفگیر های چوبی استفاده می‌کنند که مورد تأیید وزارت بهداشت نمی‌باشد چرا که با استفاده از کفگیر چوبی منجر به ورود آلودگی و یا ترکیب شیمیایی به غذا می‌شوند و سلامت انسان را به خطر می‌اندازد .در صورتی که کفگیر‌های چوبی دچار ترک خوردگی شود آلودگی به راحتی وارد مغز چوب می‌شود و باعث به وجود آمدن بوی بد از کفگیر می‌شود. به همین دلیل توصیه می‌شود از کفگیر های چوبی شکسته استفاده نکنید .

ست کفگیر و ملاقه ی پلاستیکی :

کفگیر و ملاقه باید به صورتی باشد که در هنگام استفاده گرما بر روی آن تأثیر نگذارد و مناسب تهیه غذای سرد و گرم باشد . برای ساخت این نوع کفگیر بهتر است مواد اولیه آن از جنس پلیمرهای دست اول و بازیافتی باشد . از این نوع کفگیر فقط هنگام تفت دادن یا سرخ کردن مواد غذایی استفاده می‌شود و استفاده از آن به صورت دائم نمی‌باشد .

ست کفگیر و ملاقه ی استیل :

بهترین جنس کفگیر و ملاقه و دیگر وسایل آشپزخانه جنس استیل یا فولاد ضد زنگ است .  به دلیل وجود متریالی که در آن است کم تر در مواد غذایی واکنش شیمیایی ایجاد می‌کند و خطری سلامت انسان را تهدید نمی‌کند .

ست کفگیر و ملاقه ی شیشه ای یا چینی :

ست کفگیر و ملاقه شیشه ای یا چینی جزو آن دسته از جنس‌هایی می‌باشد که خنثی کننده است و می‌توان با خیال راحت از آن استفاده نمود . پیشنهاد ما به شما این است  در هنگام خرید از مدل‌های ساده و بدون رنگ شیمیایی انتخاب نمایید . هم چنین کفگیر یا ملاقه شیشه ای یا چینی که لب پر شده را به هیچ وجه استفاده نکنید .

چه کفگیر و ملاقه ای برای ظرف های نچسب مناسب است ؟

کفگیری که جنس آن از شیشه و چینی می‌باشد مناسب این نوع ظروف می‌باشد . هم چنین کفگیر و ملاقه تفلون هم نچسب می‌باشد و گزینه خوبی برای انتخاب و استفاده می‌باشد . رنگ کفگیر سیاه و دسته آن رنگی می‌باشد و هر فردی متناسب با سلیقه خود و آشپزخانه اقدام به خرید می‌نماید . از دیگر کفگیر و ملاقه‌ای که می‌توان برای این ظروف نام برد جنس سیلیکونی است و مناسب ظروف چدن و تفلون می‌باشد و تا حدی هم داری انعطاف می‌باشد و اکثر آشپزان از این نوع جنس رضایت کافی دارند .

قیمت سرویس کفگیر و ملاقه یونیک

در ادامه به معرفی برخی محصولات یونیک و قیمت سرویس کفگیر و ملاقه یونیک پرداخته ایم، برای خرید هر یک از محصولات یونیک به سایت فروشگاه اینترنتی لفتیکا مراجعه کنید.

مشخصات سرویس 7 پارچه کفگیر و ملاقه تفلون یونیک  UN-1100

مشخصات:

نام تجاری : یونیک

جنس بدنه : تفلون

قابلیت شست و شو دارد

مواد تشکیل دهنده : پلاستیک فشرده درجه یک

پروانه بهداشت : دارد

رنگ : خاکستری, سفید, صورتی, مشکی

قیمت : بین 100 تا 120 هزار تومان

سرویس 7 پارچه کفگیر و ملاقه تفلون یونیک

سرویس 7 پارچه کفگیر و ملاقه تفلون یونیک

ست کفگیر و ملاقه تفلون رنگی یونیک کد 1049

مشخصات :

یونیک برند:

کشور سازنده : چین تحت لیسانس انگلیس

جنس : تفلون نسوز, سیلیکون

رنگ : سبز, سفید, صورتی, قرمز

قیمت : 500 تا 520 هزار تومان

ست کفگیر و ملاقه تفلون رنگی یونیک

ست کفگیر و ملاقه تفلون رنگی یونیک

دیدگاهتان را بنویسید