نالینو

نخستین
تولید کننده
ظروف چدن

نالینو

نخستین
تولید کننده
ظروف چدن

برند نالینو

زمانی که نام ظروف چدن به زبان می‌آید، اولین برندی که در ذهن افراد نقش می بندد، نالینو است. نالینو نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران است که توانسته، طی یک دهه گذشته به لحاظ کیفیت، تنوع و کارآیی مخاطبان ویژه‌ای را جذب کرده است. برند نالینو توسط شرکت پانیذ سازان دانا به ثبت رسیده است و طی چندین دهه، طراحی‌ها و کیفیت محصولات بی‌ نظیر خود را بر همگان اثبات کرده است. این برند به سبب تولید محصولات چدنی برای سرخ کردن انواع غذا نیاز به روغن کمی است و به حفظ سلامت شما کمک بسیاری می‌کند. برند نالینو با هدف افزایش تولید داخلی و رونق اقتصادی شکل گرفته است و مدیر عامل این شرکت جزء کارآفرینان برتر ایران می‌باشد.  

دسته بندی‌ محصولات نالینو

محصولات برند نالینو در دسته بندی‌های متنوع و خلاقانه تولید شده‌اند و هر یک از این دسته‌ها دارای محصولاتی متفاوت به لحاظ ظاهری و کیفیت نسبت به سایر برندها می‌باشد. نالینو علاوه بر تولید محصولات چدنی، تولید کننده انواع تابه، قابلمه و کتری با جنس تفلون، گرانیت و پیرانیت با کیفیتی بی نظیر است. نالینو طراح و ارائه دهنده تابه چدنی،گرانیت و پیرانیت بوده، قابلمه چدن و گرانیت، زودپز استیل، دیزی چدنی، کتری و قوری استیل و کتری و قوری چدنی و باربیکیو است. محصولات نالینو به دلیل استفاده کم از روغن غذایی سلامت را به شما و خانواده‌تان هدیه می‌کند. هر یک از محصولات نامبرده برند نالینو در مدل‌ها و سایزهای مختلف موجود است که برای مشاهده قیمت و جزئیات مربوط به هر محصول می‌توانید بر روی نام هر کدام از محصولات در قسمت پایین کلیک کنید و یا برای مشاهده کلیه محصولات بدون دسته بندی بر روی دکمه مشاهده همه محصولات کلیک کنید. 

آنباکسینگ محصولات نالینو

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

تازه های نالینو

نظرات مشتریان

سوالات متداول

  • قبل از استفاده محصول را به مدت یک ساعت آغشته به روغن کنید ، سپس بشورید و کاملا خشک کنید و استفاده انجام بدید. قبل از شستشوی محصول از خنک شدن آن مطمئن شوید. بعد از هر بار استفاده محصول را کاملا خشک کنید. به هیچ عنوان محصولات چدن را داخل ماشین ظرفشویی قرار ندهید.

  • پوشش دیسکاور ، پوششی جدید مخصوص چدن میباشد که تولید مجموعه نالینو است. این پوشش از جنس تفلون، گرانیت، سرامیک و بقیه پوشش های موجود در ایران نیست و قدرت تحمل گرما تا بالای ۴۰۰ درجه سانتیگراد را دارد. پوششی طبیعی و مستحکم و منطبق با فلز چدن می باشد. این پوشش کاملا سالم است و دارای تاییدیه از انجمن سلامت ایرانیان و سازمان بهداشت می باشد.
    • ظروف چدنی اصل به هیچ وجه نیازی به روغن ندارد . ظروف چدنی را میتوان روی گاز، ذغال و داخل فر قرار داد.
  • آلیاژ اصلی ظروف چدن از آهن هست به همین دلیل نسبت به بقیه ظروف که اکثرا از آلومینیوم فشرده هست، سنگین تر می باشد.
برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
0 آیتم سبد خرید
حساب کاربری
منو