0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
جدیدترین محصولات چینی زرین

از گذشته تا به امروز ظروف چینی توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرده است و افراد زیادی خواهان خرید این نوع ظروف برای آشپزخانه های خود بودند، در کل ظروف چینی از مزایای بالایی برخوردار هستند مانند قیمت مناسب، دوام بالای جنس چینی، طرح های مختلف ظروف چینی ، همچنین قالب های متنوع ظروف چینی و … یکی دیگر از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های ظروف چینی، بهداشتی بودن این نوع ظروف است، برند معتبر چینی زرین از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت برای ساخت محصولات خود استفاده می کند، به همین دلیل است که محصولات چینی زرین از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در خرید ظروف اولین چیزی که باید به آن توجه کرد زیبایی طرح و نقش و فرم ظرف است، که هر کسی طبق سلیقه خود از میان آنها انتخاب می کند. شرکت چینی زرین  یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه ظروف چینی است، که یکی از بهترین گزینه ها برای خرید چینی می باشد. اصلی ترین دلیل برای انتخاب چینی زرین تنوع و کیفیت آن بوده است. این شرکت تولیدی یکی از پیش گامان صنعت چینی سازی در کشور است که هر روزه با ابتکار و نوآوری ‌های خود، به دنبال جلب رضایت مشتریان است.

در این مقاله می خواهیم برخی از جدید ترین محصولات این شرکت را معرفی کنیم.

چینی طرح ایساتیس پلاتینی

سرویس چینی ایساتیس پلاتینی یکی از طرح های جدید چینی زرین است که بر روی قالب نئوکلاسیک اجرا شده است. این طرح برای اولین بار در سال 1400 به بازار عرضه شده است. همانطور که مشخص است طرح های قالب نئوکلاسیک به علت برجستگی های فرمی که دارند قالباً منحصر به فرد است و کمتر شاهد طرح های مشابه دیگر قالب ها هستیم. طرح ایساتیس شامل خطوط پلاتینی یا طلایی موازی است که دور ظروف در راستای فرم هلالی شکل ظرف چرخیده است. از ویژگی های این طرح می توان به سادگی و همگن بودن آن با فرم ظروف می توان اشاره کرد، که باعث پدید آمدن محصولی شکیل و چشم نواز شده است. قیمت نسبتاً بالای این سرویس به علت حجم زیاد پلاتین و یا طلای مصرفی در آن است.
طرح ایساتیس بر روی قالب نئوکلاسیک به صورت سرویس های 103 پارچه کامل، 29 پارچه غذاخوری و 17 پارچه چای خوری تولید می شود.

 

سرویس-چینی-زرین-103-پارچه-کامل-نئوکلاسیک-ایساتیس-پلاتینی
سرویس 103 پارچه ایساتیس پلاتینی
سرویس-چینی-زرین-29-پارچه-غذاخوری-ایساتیس-پلاتینی
                                                                            سرویس 29 پارچه ایساتیس پلاتینی

طرح های سمن و زرین از قالب رادیانس

طرح های سمن و زرین از طرح های بسیار پرکاربرد و محبوب چینی زرین است که به ترتیب بر روی قالب های سری ایتالیا اف، کواترو و وینچی آن را تجربه کرده ایم و بازخورد بسیار مثبتی هم گرفته ایم. ظروف طرح سمن قرابت زیادی با طرح زرین دارد به صورتی که چینی طرح زرین با طلا و چینی طرح سمن با پلاتین دکور می شود. طرح سمن تنها از یک خط پلاتینی که دور ظروف را احاطه کرده تشکیل شده است و از سادگی و ظرافت خاصی برخوردار است. طرح زرین و سمن در سال های اخیر همواره تولید شده اند و از دلایل آن میتوان به سادگی، زیبایی و قیمت مناسب آن اشاره کرد.

نقوش برجسته منظم و ملایم روی بدنه سرویس چینی زرین طرح  رادیانس باعث ایجاد درخشش فوق العاده و حسی خوشایند هنگام لمس آن است. مجموعه رادیانس پر از نقش و در عین حال ساده و آرامش بخش است. رویه آرایی زرین طرح بسیار موفقی بوده است و طی سال های گذشته بیشترین تولید را داشته است و همین امر باعش شده است تا این تجربه موفق از قالب ایتالیا اف به بقیه قالب های چینی زرین تسری پیدا کند. طرح زرین از آنجایی که فقط یک خط باریک از طلا است هزینه تولید کمی هم برای شرکت چینی زرین دارد به همین دلیل از قیمت مناسبی برخوردار است. می توان گفت زیبایی طرح های زرین و سمن به سادگی طرح و نقش آن است و اغلب ساده پسندان این سرویس را می پسندند. شایان ذکر است چینی طرح سمن شباهت زیادی به این سرویس دارد با این تفاوت که طرح زرین با طلای ناب و طرح سمن با پلاتین دکور می شود.

طرح های سمن و زرین مانند دیگر مدل های چینی رادیانس به شکل سرویس های 102 پارچه کامل و 28 پارچه های غذاخوری تولید می شوند.

 

چینی زرین 6 نفره غذاخوری رادیانس سمن

                            سرویس 28 پارچه رادیانس طرح سمن

 

سرویس-چینی-زرین-28-پارچه-سری-رادیانس-غذاخوری-زرین

                                                                          سرویس 28 پارچه رادیانس طرح زرین

 چینی طرح فلورال از قالب رادیانس 

طرح فلورال از پیکره رادیانس از جدیدترین طرح های چینی زرین است، که به صورت سرویس 6 نفره غذاخوری طراحی و تولید شده است. این طرح شامل گل های ریز صورتی است که در کف ظروف دکور می شود، همچنین دور بشقاب غذاخوری، نمکدان و کاسه سالاد این سرویس رنگ صورتی ملایمی مشابه سرویس ماربل دارد که از بقیه ظروف متمایز هستند. چینی طرح فلورال طرحی شاداب و در عین حال ملایم است و به نظر می رسد بتواند رضایت مشتری های چینی زرین را جلب کند و سهم خوبی در فروش این شرکت داشته باشد. رادیانس یکی از قالب های چینی زرین است که به دلیل طرح برجسته ای که بر روی بدنه آن قابل لمس است از بقیه قالب های چینی متمایز است.

سرویس-28-پارچه-رادیانس-چینی-زرین-طرح-فلورال
                                     سرویس 28 پارچه رادیانس طرح فلورال

 

چینی طرح سپینود ارغوانی از قالب شهرزاد 

طرح سپینود ارغوانی را می توان اولین سورپرایز سال 1400 چینی زرین در نظر گرفت، این طرح زیبا با ترکیب طلا و رنگ ارغوانی شکل گرفته است.  شهرزاد تحول بزرگی در طراحی چینی های زرین است. بازگشتی به درون و نگاهی دوباره به تاریخ ایران و هنر اصیل ایرانی. در طراحی این محصول، تلاش شده است که علاوه بر به وجود آوردن سفیدترین، شفاف ترین و سخت ترین چینی در دنیا، از شکل و شمایل ظروف کهن ایران نیز الهام گرفته شود و با شکلی تازه تر و هماهنگ با نیازهای امروز، در دسترس شما عزیزان قرار بگیرد، برای نمونه، نعلبکی های این سری، شباهت زیادی به پیاله های قدیم پیدا کرده اند و یا طراحی قوری های آن از شکل چراغ جادو در افسانه های کهن، الهام گرفته شده است.

طرح سپینود مانند دیگر سرویس های سری شهرزاد چینی زرین به صورت سرویس 35 پارچه غذا هوری و 108 پارچه کامل و همچنین سرویس چای خوری تولید و بسته بندی می شود.

 

سرویس-چینی-108-پارچه-کامل-شهرزاد-سپینود-ارغوانی
                                                            سرویس 108 پارچه کامل شهرزاد طرح سپینود ارغوانی
 سرویس-چینی--35-پارچه-غذاخوری-شهرزاد-سپینود-ارغوانی
                                                                                سرویس 35 پارچه غذا خوری شهرزاد طرح سپینود ارغوانی

چینی طرح نارسیس پلاتینی از قالب نئوکلاسیک

چینی طرح نارسیس یکی از مدل های زیبای سری نئوکلاسیک چینی زرین است که در سال های اخیر از پرفروش ترین طرح های این سری بوده است. طرح نارسیس طلایی شامل خطوط هلالی شکل است که به صورت به هم پیوسته دور تا دور ظروف چرخیده است، این فرم های هلالی شکل از جنس طلای ناب است و در راستای فرم ظروف قرار گرفته و ترکیبی زیبا ایجاد کرده اند. در همین راستا شرکت چینی زرین مبادرت به تولید تمونه پلاتینی این ظرف نموده است. در زیر شاهد سرویس های کامل و غذاخوری نارسیس پلاتینی هستید. قالب نئوکلاسیک چینی زرین به علت برجستگی های روی بدنه ظروف که باعث قسمت قسمت شدن فضای روی ظروف شده است از محدودیت های خاصی برخوردار است. این محدودیت در طراحی باعث محدود شدن تعداد گل آرایی های این دسته شده است ولی طراح در طرح نارسیس از این محدودیت ها فرصت ساخته است و به بهترین شکل طرح و فرم را باهم ترکیب کرده است و اثری زیبا خلق کرده است.

سرویس-چینی-12-نفره-کامل-نئوکلاسیک-نارسیس-پلاتینی
                                                            سرویس 103 پارچه کامل نئوکلاسیک طرح نارسیس پلاتینی
سرویس-چینی-6-نفره-نارسیس-پلاتینی
                                                           سرویس 35 پارچه غذا خوری نئوکلاسیک طرح نارسیس پلاتینی

چینی طرح رزفلاور از قالب وینچی الیسه 

 طرح رزفلاور یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ ترین محصولات چینی زرین در چند سال گذشته بوده است، این سرویس با ورودش به بازار تحولی در بازار فروش چینی زرین ایجاد کرد و طرفداران بسیاری پیدا کرد. طرح رزفلاور در ابتدا بر روی قالب ایتالیا اف دکور شد و با استقبال خوبی که پیدا کرد مسئولان چینی زرین را بر آن داشت این طرح را بر روی قالب کواترو هم امتحان کنند. چینی طرح رز فلاور از ترکیب رنگ صورتی، خطوطی نواری شکل طلایی و طرح گل رز تشکیل شده است. می توان گفت علت اصلی موفقیت طرح رزفلاور استفاده از رنگ‌های شاد و با صلابت و ترکیب مناسب عناصر استفاده شده در تزیینات این طرح است. سری وینچی الیسه چینی زرین با استفاده از فرم های محدب و مقعر ظاهری متفاوت ایجاد کرده است. وینچی را می توان انتخاب خاص پسندان و طرفداران فرمهای مدرن دانست. این قالب زیبا با زوایای خاص و قوس های منحصر به فرد زمینه ای متفاوت برای خود نمایی گل آرایی ها سری وینچی چینی زرین شده است. طراحی ارگونومیک که باعث سهولت در استفاده و شست و شوی این محصولات می شود مانع خلاقیت در طراحی این محصول نشده است و ما شاهد قالبی زیبا و کارامد هستیم.

چینی زرین 6 نفره غذاخوری وینچی الیسه رزفلاور
                    سرویس 97 پارچه کامل وینچی الیسه طرح رزفلاور
چینی زرین سرویس 30 پارچه وینچی الیسه رزفلاور
سرویس 30 پارچه غذا خوری وینچی الیسه طرح رزفلاور
مشاوره و پشتیبانی