0
سبد خرید شما خالیست! اگر در حال ثبت سفارش بوده اید با مراجعه به پروفایل خود و قسمت سفارش های من میتوانید ادامه همان سفارش را انجام دهید.
برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
s

اگر سوالی که مد نظر شماست در این لیست موجود نبود خوشحال میشیم تا از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.

فهرست سوالات: (کلیک نمایید)

 

 

 

چگونه میتوانم به سایت شما (لفتیکا) اعتماد کنم؟
⚖️👨‍✈️ فروشگاه هایی که دارای نماد اعتماد میباشند مشخصات هویتی و اقامتیشان در اینماد که متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت هست ثبت شده و هیچ تفاوتی با فروشگاه های فیزیکی که حضوری خرید می نمایید ندارند. جهت اطمینان تنها باید از داخل سایت وارد اینماد شده "بر روی آرم اینماد در پایین صفحات کلیک نمایید" و مشخصات فروشگاه را داخل خود سایت "اینماد" مشاهده نمایید.

 

 

 

آیا قیمت و موجودی سایت به روز است؟
قیمت و موجودی محصولات به روز هستند و میتوانید با اطمینان خرید نمایید البته در مواردی بسیار نادر اگر تداخلی وجود داشته باشد در اسرع وقت با شما هماهنگ میشود.

 

 

 

آیا محصولات فروشگاه اصل هستند؟ (یونیک، لیمون، چینی زرین و ...)
تمام محصولات مستقیما بدون واسطه از خود شرکت تهیه شده و ضمانت اصالت کالا داشته و برای برخی از محصولاتی که گارانتی دارند نیز میتوانید جهت اطمینان بیشتر به سایت رسمی تولید کننده مراجعه و کد گارانتی موجود بر روی محصول را فعال نمایید.

 

 

 

آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد؟
در حال حاضر برای تهران، شمیرانات و ری امکان پرداخت در محل وجود دارد.

 

 

 

هزینه ارسال تهران یا شهرستان چقدر است؟
هزینه ارسال نسبت به آدرس، وزن و ابعاد سفارش شما و همچنین روش ارسال محاسبه و در مراحل ثبت سفارش در قسمت هزینه ارسال به شما نمایش داده خواهد شد.

 

 

 

آیا بصورت حضوری میتوانم کالای مورد نظر خود را تهیه نمایم؟
بدلیل کاهش هزینه های فروش و عرضه محصولات با پایین ترین قیمت ممکن فروش ما فقط بصورت اینترنتی میباشد. 🙏🌸 اما در صورت نیاز میتوانید سفارش خود را از خود انبار تحویل گرفته ولی در انبار امکان مشاهده و انتخاب کالاهای دیگر وجود ندارد.

 

 

 

چند روزه به دستم میرسه؟
سفارشهای تهران: در صورت انتخاب ارسال فوری در ساعات اداری طی هماهنگی همان لحظه ارسال و نهایت تا 1 یا 2 ساعت دیگر به دست شما خواهد رسید و یا در صورت نیاز با انتخاب پیک لفتیکا میتوانید تاریخ و بازه زمانی دلخواه را انتخاب نمایید.

سفارشهای شهرستان: همان روز یا نهایتا فردای آن روز ارسال خواهند شد و معمولا بین 2 تا 3 روز کاری بسته به روش ارسال انتخاب شده به دست شما خواهند رسید.

 

 

 

تفاوت درجه یک و درجه عالی و درجه سه محصولات چینی زرین در چیست؟
🍽️ کلیه محصولات چینی زرین از لحاظ نوع مواد اولیه مصرفی و فرایند تولید یکسان هستند.

🔅 در مورد محصولات درجه عالی سختگیری و کنترل کیفی فوق العاده ای، فراتر از الزامات پیش بینی شده در استاندارد ملی 1164 ظروف چینی صورت می گیرد تا محصول از هر لحاظ بی نقص باشد.
🔅 در محصولات درجه یک ممکن است بعضا قطعاتی وجود داشته باشد که دارای عیوب بسیار کوچک و قابل چشم پوشی باشند که در اغلب موارد برای افراد غیر متخصص قابل تشخیص نیست. در عوض سرویس های درجه یک از قیمت مناسبتری برخوردارند.
🔅 محصولات درجه سه زمانیکه محصولات از طرف کارشانان چینی زرین بررسی شده و مشکلات مشهود هر چند بسیار ناچیز داشته باشند بعنوان درجه سه علامت گذاری میشوند که بعضا قابل چشم پوشی نیز هستند که در عوض از قیمت بسیار پایین تری نسبت به دیگر درجه ها برخوردار میباشند.
⚠️ طبق اعلامیه جدید شرکت چینی زرین رنگ مارکها که در گذشته بیانگر درجه کیفی محصول بوده یکسان سازی شده است و فقط توسط برچسب روی کارتن، درجه کیفی محصول مشخص میشود.

 

 

 

تخفیف همکار برای خرید تعداد بالا چند درصد  است؟
مقدار تخفیف نسبت به هر جنس متفاوت بوده و به همین دلیل در سفارشات تعداد بالا که مربوط به یک کالا باشد از طریق واتساپ میتوانید از میزان تخفیف مطلع شوید.

 

 

 

مراجعه حضوری به باربری چیست؟ / چرا سفارش من امکان ارسال با پست ندارد؟
برخی از محصولات مانند سرویسهای غذا خوری چینی بدلیل محدودیت شرکت پست از نظر وزن، سایز و ریسک بالای شکستن امکان ارسال با پست را ندارند و به همین دلیل گزینه دیگری که برای ارسال وجود دارد باربری میباشد که محدودیتهای پست را نداشته و کالاها با دقت بیشتری جابجا میشوند که در نهایت جهت دریافت کالا باید به دفتر باربری موجود در شهر خود(ذکر شده در بارنامه) مراجعه نمایید و یا طی هماهنگی با این دفتر ها درخواست ارسال به آدرس خود را اعلام نمایید که طبیعتا هزینه ارسال از باربری به آدرس خود بعهده شما خواهد بود.

 

 

 

من هزینه باربری را در سایت پرداخت کرده ام ولی در باربری مجددا درخواست پول کردند؟
یکی از عوامل مهم در فروش اینترنتی مشخص بودن هزینه تمام شده میباشد ولی متاسفانه سیستم اکثر باربری ها از نظم مناسبی برخوردار نبوده و به همین دلیل هزینه های ارسال در تهران مشخص نشده و هزینه نهایی در مقصد مشخص میشود  و در صورت  پرداخت هزینه در تهران باز هم توسط باربری ها اقدام به دریافت مبالغی میگردد به همین دلیل ما هزینه حدودی را جهت مشخص شدن هزینه نهایی خریداران در سفارش دریافت و بعد از مشخص شدن هزینه اصلی پرداخت شده در باربری و ارسال قبض در واتساپ هزینه پرداخت شده در باربری را به صورت کامل به خریدار عودت مینماییم.
بعضا اختلاف هزینه نهایی در باربری بیشتر از هزینه پرداختی در سایت میشود که در این صورت بعنوان تخفیف برای شما خریداران محسوب شده و در صورت کمتر شدن هزینه پرداختی در باربری نسبت به پرداختی در سایت بعنوان بخشی از هزینه های بسته بندی و ارسال به دفتر باربری محاسبه میشود ولی اگر این اختلاف مبلغ زیاد باشد به حساب خریدار عودت خواهد شد.

 

 

 

چگونه میتوانم کالای دریافتی را مرجوع نمایم؟
با مراجعه به صفحه راهنمای قوانین و مقررات میتوانید از شرایط و نحوه عودت کالا مطلع شوید.

سوال متداول

پاسخ متداول

مشاوره و پشتیبانی